Porážka Kyjova „A“ od Ratíškovic „B“

Utkání se odehrálo tradičně v neděli 8.3.2020 v 10:00 v domovské herně. Domácí nastoupili v klasické tradiční sestavě. Hosté nastoupili v sestavě bez Jakubíčka, kterého nahradil pro nás neznámý Šrédl P.

TJ SOKOL KYJOV ASK BANÍK RATÍŠKOVICE B 6:12

Sestavy

Domácí: Škoula R., Krakovič P., Kovář D., Dočekal P.

Hosté: Hrbáček M., Hrubý O., Kordula J., Šrédl P.

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. Zklamala osvědčená dvojice Dočekal – Kovář, která velmi nadějně rozehraný zápas s dvojicí Hrubý – Šrédl ztratila po vlastních chybách 2:3.

Naopak dvojici Krakovič – Škoula se podařilo po boji vyhrát s dvojicí Kordula – Hrbáček 3:2.  Hosté od začátku získali dvou až tříbodový náskok, který bez problémů udržovali a postupně navyšovali až do konce utkání. Hosté potvrdili herní vyrovnanost na vysoké úrovni všech hráčů.

Jejich nejlepší hráč Hrubý si svá utkání vyhrál vcelku bez problémů. Výborně z domácích zahrál Kovář D. (již bylo na čase) , který dokázal hostujícím sebrat tři body. Slabé výkony předvedli Flexa a Petr, kteří dokázali vyhrát pouze jeden zápas.

Zklamal matador Ruda, který nedosáhl ani na bod. V tabulce OL si stále držíme 7. místo, které nám zaručuje účast v OL i v další sezóně. Sezóna se pomalu blíží ke konci a čekají nás již jen tři kola.

Body domácích: Kovář – 3, Dočekal, Krakovič – 1, Škoula – 0, čtyřhra – 1

Body hostů: Hrubý – 4, Kordula, Šrédl – 3, Hrbáček – 1, čtyřhra – 1

V příštím kole 15.3.2019 v 14:00 nás čeká důležitý zápas s SKST Hodonín.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.