Kyjov C vyhrál i poslední utkání sezóny a postupuje

Kyjov „C“ předehrával své poslední utkání doma se Svatobořicemi „C“ v pátek 15. 3. 2019 v 17,30 hod. a vyhrál s přehledem 13:5.

Kyjov C – Svatobořice C – 13:5

Nastoupili jsme v silné sestavě, protože Svatobořice se netajili tím, že přijeli vedoucímu celku tabulky sebrat body, hlavně Roman Šeda vypadal velmi odhodlaně. Hosté byli navíc posíleni velkým množstvím svých fanoušků. Domácí se ovšem nenechali zahanbit a v počtu fandů to bylo minimálně nerozhodně. Přátelská atmosféra celého utkání nebyla ovlivněna ani naší nečekanou prohrou jedné čtyřhry. Pak už šlo vše celkem hladce a dle našich předpokladů.

Body Kyjova: Kučera – 4, Moudrý – 4, Šikuta – 3, Vavřínek Z – 1. Čtyřhry 1:1.

Body Svatobořic: Šeda – 1, Krist – 2, Zetocha – 1, Častulíková – 0.

Celou soutěž jsme vyhráli bez ztráty bodu a těšíme se na vyšší kvalitu a náročnost v okresní soutěži.

Je třeba poděkovat všem hráčům družstva „C“ za celosezónní nasazení a předvedenou hru a gratulujeme k postupu do vyšší soutěže. Nejvíce se zasloužili o postup: Michal Šikuta, R. Moudrý, Franta Jakubčík, Denis Šibal, Zdeňa Vavřínek, Jirka Žídek, Zdeňa Kučera.

Dále je třeba poděkovat hráčům s družstva „B“, především Josefu Pozděchovi, za pomoc v utkáních se silnými soupeři a dalším, kteří neváhali a k vysněnému postupu nám pomohli. Také musíme poděkovat hráčům „A“ za možnost tréninku s tak kvalitními hráči a kteří mají zásluhu na našem zlepšení. Nutné jmenovat : hecíř s tréninkem jak o život Pavel Dočekal, Petr, Dušan, Honza.

Závěrečná tiskovka v pivovaru byla vydařená a zúčastnili se i protihráči a fanoušci ze Svatek. Kapitán „Céčka“ Michal, příjemně překvapil rundou šampusů, Dušan svojí účastí a vše skončilo perfektní oslavou postupu, i ten největší stůl nám byl v tu chvíli malý.

Škoda jen mizerné a protivné obsluhy v pivovaru, holt jsme trefili „blbou“ šichtu, nicméně ten večer, nás nemohl nikdo zastavit !

Závislý komentant Rosta