Družstvo „C“ deklasovalo Slovan Hodonín „C“

V neděli dopoledne jsme hráli v Hodoníně se Slovanem C. Ten je po odchodu matadora Staška a Bursíka velmi oslaben, ale drží stále 4. příčku tabulky.

Okresní soutěž

Slovan Hodonín C – Kyjov C 2:16

My jsme potřebovali nutně bodovat, abychom se odpoutali od sestupových míst. Takže odhodlání bylo velké a nakonec se vyplatilo. Vyhráli jsme celkem jednoznačně 16:2. Rosťa s Frantou porazili jedničku soupeře Vaňharu a pak už nebylo co řešit.

Po dlouhé době zahrál výborně Michal. Přestože měl nové nářadí ( flexa to nebyla) pouze hodinu na odzkoušení, podal výborný výkon, na který jsme byli ještě loni zvyklí. Soupeřům nedal šanci. Po delší době nastoupil za C éčko obětavec Jirka Žídek, který zaskočil za Zdeňu Kučeru. Jirka zahrál výborně a dělal pěkné 3 body. Být úplně zdravý, byly by jistě 4. Takže nakonec paráda.

Příště přivítáme doma v tabulce poslední Sokol Hodonín a v případě výhry se usadíme v klidném středu tabulky a zajistíme si okresní soutěž i pro příští rok. Ovšem soupeře nesmíme podcenit, přestože jsou poslední, jsou hráči z tzv. staré školy a jsou schopni „upinkat“ každého.

Závislý komentant RM