„Céčko“ jen remizovalo v Lužicích

V neděli brzy ráno ( už v 8,30 hod), jsme zajížděli do Lužic k dalšímu zápasu okresní soutěže. Lužice byli v tabulce pod námi, takže jsme si jeli pro výhru, která by nám zajistila klidný střed tabulky.

Okresní soutěž

Lužice B – Kyjov C 9:9

Komplikace nastala ještě před odjezdem, omarodil kapitán Michal, ale sehnal narychlo náhradu z „Déčka“, Denise. Řídil tentokrát střízlivý Franta, ale musel až u domu vyzvednout z předešlého dne notně unaveného Rosťu až před domem, neboť nestíhal a možná ani nevěděl kde je.

I tak jsme věřili ve výhru. Franta s Rosťou konečně a po delší době vyhráli čtyřhru. Bohužel to nestačilo. Jednička mužstva R  by měla dělat minimálně 3 body, což se nestalo a nakonec nás to stálo očekávanou výhru. Franta dělal pěkný 3 body, Rosťa jen 2, Zdeňa 2, Denis překvapil a urval bod.

Remíza 9:9 je pro nás zklamáním, soupeře v tabulce pod sebou musíme porážet. Příští neděli nás čeká soupeř nejtěžší. Postupem naladěná a v tabulce první Strážnice, bude velký oříšek. Jen doufám, že se konečně sejdeme dobře nabuzení a střízliví!!

Závislý komentant RM