Hladká výhra „B“ družstva nad předposledním Sokolem Hodonín

Na domácí půdě jsme přivítali předposlední tým tabulky a věřili v hladkou výhru. Ovšem podcenit soupeře jsme nechtěli, protože svoji specifickou hrou ( Umšajt, Stašek), jsou schopni porazit silné soupeře. Pro změnu nám chyběl Petr, ale zase nastoupil uzdravený Honza. Nominovaný Jirka Žídek se k utkání nedostavil, tak jsme narychlo povolali Michala, který ochotně přijel a taky dobře zahrál.

OKRESNÍ PŘEBOR (16.3.2024)

Sokol Kyjov „B“ – Sokol Hodonín „B“ 15:3


Kyjov B: Ruda Škoula 4,5, Honza Werner 4,5, Rosťa Moudrý 3,5, Michal Šikuta 1,5.

Hodonín B: Rosek 2, Stašek 0, Umšajt 1, Hromek 0.


Ještěže máme v klubu takové obětavce. Čtyřhry jsme s přehledem vyhráli, ale pak ouha ! Ruda svůj pětiseťák proti Staškovi, ( v pátém spřehledem 12), já svůj proti Roskovi prohrál. Ikdyž je Pavel Rosek dobrý hráč, nemělo by se to stávat. Rosek pak zvládl další pětiseťák proti Michalovi, který bojoval jak lev, bohužel se štěstí přiklonilo k soupeři.

Naopak ho měl proti Staškovi, kterého v dalším pětiseťáku porazil. Byl to boj! Všichni víme, jak Stašek hraje a hlavně jak se chová, takže cenné vítězství. Ostatní zápasy jsme s přehledem vyhráli a nakonec slavili (a to doslova), výhru 15 : 3. Ruda totiž nezaváhal a vyhrál všechno, stejně tak Honza. Vůbec nebylo poznat, že 14 dní marodil a netrénoval.

Opět jsme udrželi pozici lídra a to je potřeba řádně zapít! Soupeři, zřejmě abstinenti, nám moc nepomohli, tak jsme museli s Rudou zapojit všechny síly, aby jsme tu hruškovici, slivovici a medovou whisky, zvládli sami.

Příští týden nás čeká v neděli výjezd do Lužic a za14 dní poslední zápas o postup se Strážnicí.

Za podporu děkujeme fandům ( Tom, Zdeňa, Dominik, Flexa, mažoretka a Thor)

Závislý zpravodaj Rosťa