Béčko jde po výhře ve Vlkoši do čela Okresního přeboru

Do Vlkoše jsme jeli z pozice druhého v tabulce proti předposlednímu. Favorit byl tedy jasný a my jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že by jsme „mohli“ postoupit do ligy. Ve Vlkoši se toho od loňského roku událo hodně, zlepšila se výrazně herna, zbavili se problémových hráčů a mladí mají chuť do pincu.

OKRESNÍ PŘEBOR (4.2.2024)

Sokol Vlkoš „A“ – Sokol Kyjov „B“ 6:12


Kyjov „B“: Ruda Škoula 3, Petr Krakovič 3,5, Franta Jakubčík 1,5, Rosťa Moudrý 4

Vlkoš „A“: Křižka 1, Jaryn 1, Mikl 2, Jahoda 1


Začínalo se už v 9,00 hod ráno, což bylo pro některé naše hráče moooc brzy. Nicméně po prvním dvouhrách jsme pochopili, že to je dobře, protože jen Mikl hraje každé své utkání min půl hodiny, většinou déle. Stále se jedná o hodně nepříjemného hráče a žádný míček se nedá vypustit, přesvědčil se o tom i náš nejlepší hráč Ruda.

Šok po úvodních dvouhrách zažil Petr, protože prohrál s Křižkou. Petr hrál celý víkend výborně Kraj II a soupeř ho překvapil celozápasovou nestandartní backhandovou ranou z každé pozice, která končila na rožcích stolu. Všichni vlkošáci se snažili, to se musí nechat. Jaryn měl největší apetit právě na mně, aby mi vrátil letité prohry z hospodských turnajů, tentokrát se nepodařilo. Nejel s námi polo-zdravý Honza Werner, za něj jsme nasadili Frantu „mrdu zpátky“, která mu tentokrát moc nevycházela a odjížděl ještě více nasraný, než po cestě tam.

Nakonec jsme přece jenom potvrdili roli favorita a vyhráli 12:6. Vzhledem k prohře Veselí, jsme se dostali na první místo tabulky. Příští zápas hrajeme v sobotu doma právě s Veselím a půjde o první místo, tak se těšíme.