Třetí vítězství „A“ družstva v řadě za sebou

Poslední zápas tohoto roku jsme odehráli na domácích stolech v sobotu 10.12.2022 v 18:00. Domácí výběr si připsal hladké vítězství, které bylo třetí v řadě.
TJ SOKOL KYJOV „A“ – SKST PLUS Hodonín „E“ 15:3

Sestavy:

Domácí: Dočekal P., Pozděch J., Vavřínek D., Werner Jan, Moudrý – čtyřhra

Hosté: Hájek P., Kočvara V., Svačina R., Štěrbák L.

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. Já s Rosťou jsme si bez problémů poradili s mladou dvojicí Štěrbák – Svačina. Naopak naše druhá dvojice Dominik – Josef nestačila na soupeře Hájek – Kočvara. Dále jsme pokračovali ve výborných výkonech a nebylo pochyb o tom, kdo vyhraje. Otázka byla pouze kolik. Nakonec se skóre zastavilo na 15:3. Mně a Jožkovi se podařilo získat po čtyřech bodech. Honza s Dominikem přidal každý tři body. Vítězství je o to cennější, že Josef s Honzou už měli za sebou těžký zápas s Josefovem a sil rychle ubývalo.

Všem hráčům bych chtěl poděkovat za příkladný a bojovný v první půlce soutěže. V tabulce se nacházíme v první půlce tabulky na výborném čtvrtém místě. Já osobně jsem na žebříčku OL v první pětce, což se mi zatím nikdy nepodařilo. Doufejme, že se nás všech bude forma držet i v druhé půlce soutěže. Všichni víme, jak je těžké si formu udržet celou dlouhou sezónu.

Děkujeme za morální podporu Michalovi, Petrovi a Rosťovi.

Body domácích: Dočekal, Pozděch – 4, Vavřínek, Werner – 3, čtyřhra – 1

Body hostů: Hájek, Kočvara – 1, Štěrbák, Svačina – 0, čtyřhra – 1

Další zápas nás čeká až v příštím roce, kdy se budeme snažit navázat na kvalitní první polovinu.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.