Těsná porážka „A“ s lídrem soutěže z Vacenovic

Zápas se odehrál v domácím prostředí v sobotu 6.11.2022 v 18:00 proti lídrovi okresní ligy Vacenovicím. Nastoupili jsme v hodně pozměněné sestavě. Chyběl Petr a Aleš, které jsme šetřili na další zápasy. Poprvé v sezóně nastoupil nejstarší člen našeho oddílu Ruda.

TJ SOKOL KYJOV A – VACENOVICE A 8:10

Domácí: Dočekal P., Pozděch J., Werner J., Škoula R.,

Hosté: Novák R., Mikulčík L., Křižka Z., Bařák V.

Úvodní čtyřhry nám bohužel vůbec nevyšly. Já s Honzou jsme nastoupili proti velmi silné dvojici Mikulčík – Novák. Po velkém boji jsme prohráli 2:3. Druhá dvojice též svůj zápas prohrála. Celý zápas jsme tahali za kratší konec a pouze jsme doháněli náskok soupeře.

Utkání mě zastihlo ve výborné formě a podařilo se mi vybojovat plný počet bodů. ( dodatek od recenzora: Flexa má neskutečnou formu a konečně se projevují drsné tréninkové hodiny, nejlepšího hráče ligy téměř smetl ze stolu). Jožka podal svůj standartní výkon a urval dva body. Taktéž Honza vybojoval dva body. Rudu limitovala operovaná ruka a bohužel neuhrál ani bod. I přes prohru se nám podařilo zahrát vyrovnaný zápas s vedoucím celkem OL. Nakonec o výsledku rozhodly úvodní čtyřhry.

Stav utkání: 8:10

Body domácích: Dočekal – 4, Pozděch, Werner – 2, Ruda – 0, čtyřhra – 0

Body hostů: Mikulčík – 3, Novák, Křižka – 2, Bařák – 1, čtyřhra – 2

Děkujeme za morální a hlasitou podporu našich stálých fans Frantovi, Petrovi a Michalovi. Dále děkujeme za podporu našim kolegům ze Svatobořic Zbyňovi T. a Petrovi Ch..

V příštím kole v pátek 11.11. 2022 v 18:00 nás čeká těžký zápas ve Strážnici.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.