Těsná porážka „A“ družstva s Vracovem „B“

Zápas se odehrál v řádném termínu v neděli 26.3.2023 v 18:00 na domovské půdě v Kyjově. Nastoupili jsme v klasické sestavě bez Aleše, který se omluvil. Hosté dojeli v plné sestavě i se třetím hráčem OL Ondrou Studničkou. Tím se naše šance na solidní výsledek o hodně snížili.

Okresní liga (26.3.2023)

TJ SOKOL KYJOV „A“ – TJ SOKOL VRACOV z.s. „B“ 8:10

Sestavy:

Kyjov: Dočekal P., Pozděch J., Krakovič P., Werner J., Moudrý R.

Vracov: Trcala M., Koutný F., Boruta V., Studnička O.

Body domácích: Pozděch – 3, Krakovič – 2, Dočekal, Werner – 1, Moudrý – 0, čtyřhra – 1

Body hostů: Trcala, Studnička – 3, Koutný – 2, Boruta V – 1, čtyřhra – 1

Po úvodních čtyřhrách byl stav utkání 1:1. Mě s Rosťou bez problémů porazila dvojice Koutný – Trcala, která nám nedala absolutní šanci. Druhá dvojice Werner – Pozděch naopak bez problémů porazila soupeře Studnička – Boruta. Utkání bylo celkově velmi vyrovnané.

Výborný výkon předvedl Josef, který nestačil pouze na Trcalu s jeho nečitelným servisem. Petr zahrál velmi solidně a po výborném výkonu dosáhl na dva body. Zejména se mu dařilo při utkání s Trcalou. Naopak zklamala jednička týmu Flexa, který vybojoval pouze jeden bod. Bohužel se taky nedařilo Honzovi, který bral taky jeden bod.

Na poslední zápas o remízu jsem se nechal vystřídat a nastoupil za mě Rosťa. Bohužel ani on nenašel recept na výborně servírujícího Trcalu. Utkání bylo o pár nevyužitých míčkách v náš neprospěch o čemž svedčí i poměr setů 32:34. I přes tuto prohru jsme zůstali na solidním pátém místě OL.

Děkujeme za morální podporu Michalovi a Romanovi.

Poslední zápas tohoto roku odehrajeme venku pravděpodobně v neděli 2.4.2023 v 10:00 hodin. Čekají nás mladé naděje z SKST Hodonín.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A