O víkendu hrála jen mužstva A a B

Mužstvo „A“ uhrálo cennou remízu v Mikulčicích „B“ 9:9. Mužstvo „B“ porazilo doma Sokol Hodonín „C“ v poměru 11:7.

TJ MIKULČICE B – TJ SOKOL KYJOV A 9:9

Utkání se předehrávalo v pátek 16.11.2018 v 17:30 na půdě hostů v Mikulčicích. Oba celky hrály v nejsilnějších sestavách.

Domácí: Nešpor R., Okénková M., Kůřilová j., Pinda D.

Hosté: Škoula R., Krakovič P., Kovář D., Dočekal P.

Utkání se zpočátku vyvíjelo velmi dobře pro hostující tým, protože se podařilo vyhrát obě dvě čtyřhry. Je vidět, že tréninkové zápasy ve čtyřhrách začínají nést ovoce.

Vzápětí bylo srovnáno, protože Petr neměl nárok na velmi jistou hru domácí jedničky Kůřilové  a Pavel po velkém boji prohrál s Pindou, i když v pátém setu vedl 6:2. Po první sérii byl stav 3:3.

Potom se stav neustále přeléval na stranu domácích či hostů až dospěl do stavu 8:8. A hrály se rozhodující dvouhry. Na první nastoupil Škoula proti dosud neporaženému Pindovi a Kovář proti Nešporovi. Ač měl Ruda 2 mečboly, které bohužel nedokázal proměnit a po velkém boji prohrál 14:12 v pátém setu.

Na druhém stole zpočátku Dušan prohrával 2:0 na sety a neviděl jsem to moc optimisticky, ale díky velké bojovnosti a obrovským zkušenostem starého harcovníka, dokázal zápas otočit na svoji stranu. Zápas skončil spravedlivou a zaslouženou remízou.

Nutno pochválit domácího hráče Pindu, jehož  rotované údery byly hrány s fantastickou lehkostí, ať již z bekhendu či forhendu. Díky němu vybojovali domácí remízu. Výborný zápas odehrála jednička týmu D. Kovář. Výkonu Rudy a Pavla chyběla správná šťáva.

Body domácích: Pinda – 4, Nešpor – 2, Kůřilová – 3

Body hostů: Dočekal,  Škoula – 1, Krakovič – 2, Kovář – 3 + obě čtyřhry

V příštím kole předehráváme v pátek 23.11. 2018 v 17:30 na půdě Vacenovic B.

Zápis z utkání – ZDE.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A

Výsledek „B“ mužstva

Mužstvo „B“ porazilo doma Sokol Hodonín „C“ v poměru 11:7. Body Kyjova: Výborný zápas od Honzy Wernera – 4, dobře se uvedla posila z mužstva C Michal Šikuta – 2, Staňa Chimiak – 2, Josef Pozděch – 2. Čtyřhry 1:1.