Výsledky víkendových zápasů kyjovských družstev bez překvapení

Výsledky víkendových zápasů kyjovských družstev bez překvapení. Hladké vítězství připisuje „A“ i „C“ mužstvo, pouze oslabené béčko zaznamenalo porážku.

Vacenovice BKyjov A, 3:15. Kyjovské „A“ splnilo roli favorita a s přehledem zvítězilo. Viz článek Áčko hladce přehrálo Vacenovice B.

Sokol Veselí n/Moravou AKyjov B, 12:6. I přes prohru zůstavá družstvo B na pěkném 4. mistě tabulky okresního přeboru.

Béčko oslabené o nemocného Vavřínka a zaneprázdněného Mikesku na body nedosáhlo, navíc se nedařilo ne zcela zdravému „ lišákovi“ Chimiákovi.

Body Kyjova: Pozděch – 2, Werner – 2, Žídek – 1, Chimiak – 0, Čtyřhry 1:1.

Kyjov CVlkoš B 15:3. Přímý souboj o první místo tabulky, zvládlo C s přehledem a jednoznačně mladé hráče Vlkoše přehrálo.

Soupeř z Vlkoše, v čele s výborným Lungou, který úspěšně boduje i o soutěž výše za Vlkoš A, přijel do Kyjova zřejmě s velkými ambicemi, protože jednoznačnou porážku někteří hráči Vlkoše neunesli a více než kvalitní hrou, předváděli své nasazení a emoce po prohraných míčcích a zápasech, kopáním do obložení herny a reklam, házením raket a ručníků.

Velkým překvapením jsou dvě prohry již zmíněného a tabulkově výše postaveného Lungy. Uznání zaslouží fandové, hráči Ačka, kteří svými postřehy a radami „Flexa A“, dále servisem v podobě podáním záchranných iontových nápojů „Petr K“ a výborným povzbuzováním, mají velkou zásluhu na zvládnutém utkání. Kyjov C vede tabulku i nadále bez ztráty bodu. Poslední zápas hraje C ve Svatobořicích a bez ohledu na výsledek, přezimuje na čele tabulky. I tak je třeba upozornit, že na tak důležité zápasy je nutné chodit ve 100% kondici a stavu, ve smyslu neakceptovatelných celo víkendových a celonočních „pijatyk“. Chlapci, vysněný postup ještě není jistý, tak je nutné více trénovat a také více chlastat. Doufám, že důvěru ve mně vloženou, nezklamete !

Body Kyjova: Šikuta – 4, Moudrý – 4, Jakubčík – 3, Šibal – 3, čtyřhry 1:1.