Kyjov „A“ nestačil v předehrávce na béčko Ratíškovic

Utkání se předehrávalo v úterý 22.1.2019 v 18:00 na půdě domácích. Domácí nastoupili bez dvou členů základní sestavy  D. Kováře a P. Krakoviče, kteří se potýká se zdravotními problémy. Místo nich nastoupil J. Pozděch a J. Werner.

TJ SOKOL KYJOV A – SK BANÍK RATÍŠKOVICE B

Domácí: Škoula R., Werner J., Pozděch J., Dočekal P.

Hosté: Charvát V., Hrbáček M., Hrubý O., Hradil K.

Na úvod jsme jako již tradičně prohráli obě dvě čtyřhry, které nás připravily o lepší výsledek. Stav po první půlce odpovídal situaci po prohraných čtyřhrách 3:7. Za stavu 6:10 byly poslední zápasy odehrány ze strany hostů s malým nasazením a proto konečný výsledek vypadá na těsný zápas.

Opět jsme doplatili na některé velmi dobře rozehrané zápasy, které jsme prohráli 3:2 a nedotáhli do vítězného konce (Dočekal, Werner, Škoula). Nutno vyzdvihnout výborný a bojovný výkon matadora R.Škouly a nováčka J. Wernera.

Naopak se vůbec nedařilo J. Pozděchovi. Momentálně se nám nedaří vyhrávat čtyřhry a ty ve vyrovnaných zápasech rozhodují o výsledku utkání. Je nutné se na trénincích této činnosti více věnovat.

Také bych chtěl poděkovat za výbornou kulisu, kterou obstarali Staňa, marod Dušan, Petr, Michal a  Zdeněk V. Za což jim patří velký dík.

Stav  utkání: 8:10

Body domácích: Škoula – 3, Werner, Dočekal – 2, Pozděch – 1, čtyřhra – 0

Body hostů: Charvát, Hrubý – 3, Hrbáček – 2, Hradil – 0, čtyřhra – 2

V příštím kole 3.2. 2019 v 10:00 nás čeká zápas s druhým celkem OL ve Vacenovicích.

Zápis z utkání – ZDE.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.