O víkendu vítězství pro „C“ a porážka „B“

O víkendu se do bojů o body zapojila pouze mužstva B a C, která se utkala se Strážnicí F a Svatobořicemi A. Výsledkem bylo vítězství a porážka.

V neděli dopoledne hrál své utkání Kyjov C se Strážnicí F a celkem hladce zvítězil 17:1.

Body Kyjova: Šikuta Michal 4, Moudrý Rosta 4, Jakubčík Franta 4, Šibal Denis 3. Čtyřhry 2 : 0.

V dalším utkání přivítáme doma silné Veselí nad Moravou C. Pokud přijedou v kompletní sestavě, bude to dobrá prověrka výkonnosti našich hráčů a ověření si kvality vyšší soutěže, kam směřujeme.

Zápis z utkání – ZDE.

Kyjov B v neděli odpoledne zajížděl na své utkání do Svatobořic A a za silné podpory fandů z Kyjova, své utkání prohrál, nečekaně jednoznačně 13:5. Třetí tým tabulky nedal Kyjovu žádnou šanci a nepomohli nám ani nové bundy, (prý povedené), ani hlasité povzbuzovaní fanoušků, kteří brnkali na nervy domácím hráčům, ovšem vše v hranicích fair play. Pomohla tomu i dovezená kvalitní slivovice a Plzeň 12.

Dobře zahrál Josef a Honza, nedařilo se Dominikovi a Jirkovi. Jirka to ovšem jako hráč Kyjova, bydlící ve Svatobořicích, neměl vůbec lehké. Bohužel jako slabina byly čtyřhry, nevyhráli jsme ani jednu a osud utkání, s tak špatným začátkem, jsme už nedokázali zvrátit.

Domácí hráči byli tentokrát nezvykle klidní a kromě pár narážek na „jako servis z ruky“, se utkání hrálo v přátelské atmosféře a došlo i k podání rukou s kyjovskými fanoušky, což nikdo nečekal.

Zápis z utkání – ZDE.