Jednoznačná výhra s Mikulčicemi pro „A“ družstvo

Zápas se na žádost hostů předehrával v pátek 20.1.2023 v 18:00 na půdě domácích. Nastoupili jsme v klasické sestavě bez Aleša, kterého šetříme na těžší soupeře. Hosté přijeli ve stejné sestavě jako při minulém utkání.

TJ SOKOL KYJOV „A“ –TJ MIKULČICE „B“ 15:3

Sestavy

Domácí: Dočekal P., Pozděch J., Werner J., Krakovič P.

Hosté: Nešpor R., Hubáček V., Kotásková K., Staněk M.

Body domácích: Dočekal, Werner – 4, Krakovič, Pozděch – 3, čtyřhra – 1

Body hostů: Nešpor – 2, Hubáček, Kotásková, Staněk – 0, čtyřhra – 1

Utkání začalo dle očekávání a po čtyřhrách byl stav 1:1. Já s Honzou jsme si hladce poradili s dvojicí Hubáček – Kotásková. Naopak naše druhá dvojice Petr – Josef nestačila na soupeře Nešpor – Staněk. První dvě utkání se nesli v pětisetovém duchu, kdy Petr po velkém trápení otočil zápas v posledním setu ze stavu 8:3 na 13:11 ve svůj prospěch.

Též Josef po velké bitvě porazil Kotáskovou s nepříjemnými softy na pálce. Pak už utkání probíhalo v jednoznačném módu pro nás. Mě zápas našel v přetrvávající výborné formě a podařilo se mi zdolat všechny protivníky. Nutno dodat, že s Nešporem to bylo po pětisetovém napínavém zápasu.

Ke mně se přidal Honza a taky po výborném výkonu přidal plný počet bodů. Až na úvod prvních dvou utkání tradičně dobrý výkon podal Josef a Petr, kteří prohráli pouze po pětisetových utkáních s Nešporem. Tímto vítězstvím jsme si udrželi výborné třetí místo na žebříčku OL.

Děkuje za morální podporu Staňovi, Frantovi a Jirkovi.

Tento víkend máme volno a další zápas hrajeme až v pátek 3.2.2023 v 19:00 na horké půdě v Ježově.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.