Hladké víkendové porážky „A“ družstva

V sobotním mistrovském utkání jsme se utkali s druhým celkem aktuální tabulky Lanžhotem B. Soupeři nastoupili v očekávané sestavě. Bohužel za nás nemohl nastoupit Dominik, tak jsem musel nastoupit já v ne úplně ideálním zdravotním stavu.

TJ SOKOL LANŽHOT „B“ – TJ SOKOL KYJOV „A“ 10:2


Body domácích: Darmovzal – 3, Wirth, Hrubý – 2, Polášek M. – 1, čtyřhry – 2

Body hostů: Horáček – 2, Dočekal, Pozděch, Krakovič – 0, čtyřhry – 0


Po úvodních čtyřhrách jsme prohrávali 2:0. Já s Vaškem jsme nestačili na soupeře Darmovzal – Wirth. Josef s Petrem prohráli po boji s dvojicí Hrubý – Koníček 3:2. Opět výborně zahrál Vašek, který bohužel utrpěl první porážku s Wirthem po vyrovnané utkání 3:2.

Ostatním se bohužel nepodařilo dosáhnout na kýžený bod. Já s Josefem jsme ve vyrovnaných utkáních prohráli 3:2. Navíc jsme se nezmohli. Zápas proběhl v přátelské atmosféře a soupeř ocenil naši hru.TJ TATRAN POŠTORNÁ „A“ – TJ SOKOL KYJOV „A“ 10:4


Body domácích: Ratajský V. – 3, Ratajský M. – 2, Jašek, Šaur – 2, čtyřhra – 1

Body hostů: Horáček – 3, Pozděch, Krakovič, Dočekal – 0, čtyřhra – 1


V nedělním mistrovském utkání jsme se utkali se soupeřem, který byl pouze o jedno místo v tabulce před námi – Tatranem Poštorná A. Ti hráli s novou posilou Ivo Šaurem. My jsme nastoupili ve stejné sestavě jako v sobotu.

Po úvodních čtyřhrách byl stav nerozhodný 1:1. Já s Vaškem jsme hladce přehráli dvojici Jašek – Ratajský V. 0:3. Naopak Josef s Petrem hladce prohráli se soupeřem Ratajský M. – Michna 3:0. Opět skvěle zahrál Václav, který jako jediný dělal body a měl na lopatě i Ratajského staršího, když vedl 0:2. Nevyhrál pouze proto, že jsem na vedlejším stole prohrál a domácí dosáhli desátého bodu.

Bohužel jsme se k němu výkonem nepřiblížil ani jeden z nás. Všichni zahráli pod své možnosti. Je fakt, že sety byly většinou vyrovnané a prohráli jsme v koncovkách. Tentokrát byl soupeř lepší a zvlášť Ratajský M. prodělal výrazný herní progres. Náš výkon bych ohodnotil jedním slovem „těžká mizérie“. Těmito prohrami jsme se dostali na hranu sestupu z kraje.

Děkujeme za morální podporu našeho předsedy Rosťovi, který to musel přetrpět.

Příští pátek 15.-16.3. 2024 hrajeme poslední mistráky v domácím prostředí se Strážnicí B a Ratiškovicemi A.

Přijďte nás podpořit v boji o záchranu krajské soutěže.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.