Hladká porážka „A“ družstva s Mikulčicemi

V nedělním mistrovském utkání jsme se utkali s dosud neporaženým celkem TJ Mikulčice A. Ti nastoupili v plné síle a ukázali nám, kdo je za stolem pánem. My jsme nastoupili v pozměněné sestavě, kdy místo Honzy jsme povolali Aleše.

Už v úvodní čtyřhrách nám soupeř nedovolil jediný set. A v dalších zápasech se projevila velká herní převaha bývalého třetiligového celku. Jedinou naději na bod měl Petr, který prohrál těsně se Stöhrem 3:2. O lepší výsledek ho připravilo neskutečné množství topspinu zahraných hranou rakety. Snad se nevrací tato jeho dřívější bolest.

Další čestný set přidal Aleš s Kolaříkem. To bylo z naší strany vše. Já jsem nedokázal ani vedení 10:6 s Kolaříkem proměnit ve vítězný set. Ukázala se naprostá herní převaha soupeře. I když jsme celý set drželi těsný výsledek, poslední dva míčky si vždy s jistotou vybojoval domácí protihráč. Soupeř byl herně na jinším levlu a zaslouženě nám uštědřil jednoznačnou porážku.

TJ MIKULČICE „A“ – TJ SOKOL KYJOV „A“ 10:0

Mikulčice „A“: Lamač – 2, Mocek – 2, Kolařík – 2, Stöhr – 2, čtyřhry – 2

Kyjov „A“: Dočekal, Pozděch, Krakovič, Mořický – 0, čtyřhry – 0

V příštím dvojkole 17-18. 11. nás čekají doma relativně hratelná Poštorná A a další neporažený celek Lanžhot B. Přijďte se podívat a podpořit naši hru.

Sobotní zápas s Mikulovem A byl odložen kvůli tragické události domácího celku.