Turnaj čtyřher ve Svatobořicích (17.4.2019)

V polovině dubna se ve Svatobořicích uskutečnil turnaj ve čtyřhrách. Na výzvu pořadatelů jsme vyslali na turnaj do Svatobořic dvě dvojce, plus Staňu. 

Turnaj čtyřher Svatobořice 17.4.2019

Velké ambice jsme vkládali do nejúspěšnější dvojce ligy, Pavel a Dušan, která nakonec odjížděla zklamaná z výsledku a také předvedené hry. Do turnaje byli nasazeni a předpoklad byl, že budou stát na bedně. To se nestalo a zůstali mezi nejlepšími 10. Zejména je může mrzet téměř vyhraný zápas s dvojicí Firtl – Synková, kdy vedli 2:0 na sety a 10:6 ve třetím. Nutné je ovšem dodat, že jistá nesehranost pramenila z dlouhodobé Dušanovy nemoci, kdy minimálně 3 měsíce nehrál a netrénoval. Bojovnost na nejlepší tentokrát nestačila a rozmrzelost Pavla z výsledku snad přejde úterním tréninkem, jak jinak než o kofolu!

Mezi nejlepší deset se nakonec dostala i naše druhá dvojce, Josef a Rosta. Koho porazit měli, toho porazili a ve vyřazovacím pavouku nestačili na finalistu a stříbrnou domácí dvojici Radim Firtl a Dáša Synková a poté na celkově třetí pár Martin Zlámal a Zbyněk Toman.

Staňa hrál ve dvojici s bývalým hráčem Kyjova, Frantou a jejich nesehranost se projevila hned v prvním kole vyřazovací části. Za Staňu v posledním zápase zaskakoval obětavec Jirka Ž., protože Staňa musel odjet neodkladně do Brna, snad mu to dobře dopadlo a stálo to za to.

Turnaj s přehledem vyhráli výborně sehraní bratři Kůřilovi z Ježova, kteří si v nové sezóně zahrají krajský přebor.

Velké poděkování patří pořadatelům za výborně připravený a zorganizovaný turnaj.

Závislý komentant RM