Oddílový povánoční turnaj 2022

Dne 29. 12. 2022 jsme uspořádali náš tradiční povánoční turnaj. Flexa asi nemohl dospat, takže když jsme dorazili na domluvenou hodinu, herna byla kompletně připravená ! Tentokrát jsme dali šanci si zahrát i naší omladině a rodinným příslušníkům. Naši mladí už druhý rok hrají soutěže, tak si zahráli poprvé i turnaj.

Ještě před začátkem jsme pořídili pár fotek, abychom konečně vyměnili úvodní foto na našem webu, za aktuální. Děcka hráli turnaj jako o život, ale stále v duchu fair play. Turnaj nakonec vyhrál Josef, který prošel turnajem bez porážky, druhá byla Aneta a třetí Adam. Všichni na bedně obdrželi pohár a věcné ceny od sponzora turnaje, firmy Eurolamp. Na dvou stolech jsme umožnili zahrát si pinec i rodinným příslušníkům, i tam probíhali tuhé boje jak ve dvouhrách, tak i ve čtyřhrách. Myslím, že to bylo dobré oživení turnaje a bylo se na co dívat. ( i na pinec).

Pak už začal turnaj dospělých a vzhledem k hojné účasti, rozhodl ředitel turnaje Flexa a hlavní rozhodčí Jirka, že bude hrát každý s každým a to pouze na dva vítězné sety. V prvních dvou kolech měli právo výběru soupeře hráči s nižším Elem. Nutno zmínit, že na turnaj přijel i bývalý dlouholetý hráč a předseda oddílu, Jara Mikeska !

Někteří ambiciózní hráči pojali turnaj velmi vážně (ani uvítacího panáka si nedali), naštěstí většina brala turnaj jako možnost setkání a dle toho využívali hojné nabídky bufetu. Sladkosti, piva, vína, rumu, slivovice bylo v nabídce opravdu hodně. Odhodlanost a zarputilost turnaj vyhrát, byla u některých hráčů obdivuhodná ( pro některé úsměvná), dočkali jsme se i time-outu, prostě BOJ ! Turnaj vyhrál bez porážky Josef, druhý byl Pavel a třetí Dominik. Díky nim měl turnaj i vysokou herní úroveň a na některé výměny bylo radost se dívat. Všichni na bedně také obdrželi pohár, medaile a věcné ceny od sponzora Eurolamp.

Turnaj se nám protáhl až do pozdních večerních hodin a hráli se i čtyřhry, kdy se dvojce losovali, ale to už byl opravdový srandamač. No a ti co měli největší výdrž, hlavně díky tomu, že se v bufetu pravidelně občerstvovali, hráli čtyřhry stále dokola a odvety nebrali konce. Bohužel někteří hráči měli vycházky pouze do 16,00 hod. a museli brzy odjet, škoda, aspoň čtyřhry by určitě vyhráli.

Myslím, že se nám náš oddílový turnaj podařil, ostatně jako každý rok. Poděkování za organizaci a zajištění turnaje patří: Pavel Flexa, Turec, Josef, Petr, Jirka a Eurolamp. Snad jsem na nikoho nezapoměl.

Předseda v podmínce Rosta

« z 2 »