Béčko veze body z Vlkoše

Domácí se pohybují na hranici sestupu do nižší soutěže, takže potřebují bodovat. Ovšem přístup domácích hráčů k nějaké obavě sestupu, vůbec neodpovídá. Někteří přišli v 10:05 a někteří a to bez omluvy, až 10:30 hod. Přesto mají v sestavě Drahoše, který je schopný porazit kohokoliv a velmi nepříjemného Mikla, který snad nepřišel ještě nikdy včas.

Okresní přebor (neděle 8. 3. 2020)

Vlkoš A – Kyjov B 6:12

My jsme si jeli pro výhru a tak se také stalo. Po minulém trápení zahrál výborně Josef, hrál v pohodě a dostatečně agresivně a nedal soupeřům šanci. Obávanému Drahošovi nedal vůbec přičichnout k vítězství. Náš nejlepší hráč Dominik se chystal vrátit Drahošovi domácí porážku.

Bohužel nakonec se to nepodařilo ( 12:10 v pátém setu) a opět prohrál. Jinak hrál výborně a svojí hrou všechny převyšoval. Drahoš jej porazil taktikou a zkušenostmi a byl za to hodně rád. Ten kdo nejvíce překvapil, byl Staňa. Hrál výborně, jako politý živou vodou, za stolem se pohyboval jako za mlada a měl na dosah 4 body, bohužel také prohrál v páté setu s Drahošem, ve kterém měl několik matchbolů.

Škoda, za předvedenou hru si zasloužil vyhrát. Svoji medicínu či životabudič by měl dát i ostatním. Neuvěřitelný výkon! No a ten kdo zklamal, byl opět Rosťa. Jeho neslaná nemastná hra neměla šanci na úspěch. Hrál zataženě a agresivně vždy, když neměl. Ani antibiotika nejsou omluvou.

Atmosféra zápasu nic moc. Potemnělá herna, klouzající podlaha a sterilní přístup domácích a nulové fandění, narušil jen neustále vykřikující Ondrůšek, který protestoval do výměn tak vehementně, až spadl ze židle. Naštěstí se ho podařilo zvednou a bez zranění mohl pokračovat v protestech proti všemu. Skalní fanda Navrátil byl jako opařený a dokázal vykřikovat jen v průběhu čtyřher, pak už nic

Výsledek:  6:12