Druhá remíza pro „D“ družstvo za sebou

Sedmý zápas sezóny 2022-2023 hrálo družstvo mládeže TJ Sokol Kyjov D (Adam Pichler, Nela Sochorová, Josef Oliva a Lukáš Chimiak) se svou vedoucí Sylvou Zapletalovou, dne 13.11.2022 v 10h doma v Kyjově proti zdatnému soupeři TTC Orel Syrovín C (Kocourek Miroslav, Komínek Libor, Hanák Jaroslav, Němec Lukáš+ střídající Adámek Jan).

Zahajovací čtyřhry vypadaly nadějně – skončily remízou 1:1 a trochu naznačily i možný celkový výsledek zápasu. Zkušení harcovníci Komínek a Kocourek nám sice nedali šanci vyhrát, ale i tak jsme zahráli skvělé míče v náš prospěch a Adam vyhrál s Kocourkem i jeden set a dal hóóódně prasátek, což mu bylo, vzhledem k mládí, odpuštěno.

Zbylé body jsme nasbírali výhrou nad Hanákem a Němcem (Adam, Josef i Lukáš) a Nelča uhrála jeden set. Střídajícího Adámka, v 15. kole, porazil Lukáš za stavu 3:2.

Celý zápas se hrál v přátelském duchu a naši mládežníci podali skvělý výkon. NEVADÍ – DŮLEŽITÉ BYLO NAŠE ODHODLÁNÍ. 😊. Děkuji.

Turnaj skončil, trochu jak začal, remízou 9:9. Gratulujeme si vzájemně.

(Příště hrajeme v sobotu 19.11.2022 v 10 h v Ratíškovicích proti soupeři SK Baník Ratíškovice „D“.

Ti jsou nám, aspoň věkově, blíže. Těšíme se. Držte nám palce 😊)