Kyjovské „C“ družstvo těsně prohrálo se Slovanem Hodonín „B“

K dalšímu utkání okresní soutěže jsme v neděli ráno odcestovali do Hodonína, kde nás čekal zápas se Slovanem. Jako již tradičně v té nejsilnější sestavě. Za Slovan nastoupil i krajský hráč Pavel Vacenovský se kterým jsme si podle očekávání nedokázali poradit a ztratili s ním všechny čtyři body. Snad jsme získali aspoň nějaké zkušenosti do dalších zápasů.

Okresní soutěž (hráno 15.1.2023)

Slovan Hodonín „B“ vs. Sokol Kyjov „C“ 10:8

Sestavy

Sokol Kyjov „C“: Šikuta, Žídek, Chimiak, Tureček

Slovan Hodonín „B“: Vacenovský, Vaňhara, Kmeť, Bursík

Body Kyjova: Žídek 3,5, Chimiak 2,5, Šikuta 1, Tureček 1

Po čtyřhrách byl stav 1:1. Jirka se Staňou udolali v pětisetové bitvě Bursíka s Vaňharou. Já s Tomem jsme podlehli dvojici Vacenovský – Kmeť.

Ve dvouhrách se tentokrát nejvíc dařilo Jirkovi, který získal krásné tři body, když nestačil pouze na Vacenovského. Jirka výborně kombinoval trávu s perfektně umístěnými topspiny a jeho hra dělala soupeři velké problémy. Výborně zahrál i Staňa, který získal dva body. Zaujal jeho zápas s Kmeťem, kterému nestačilo pouze vracet míčky na polovinu soupeře. Staňa totiž využil každou šanci k útoku a jeho back handové facky fungovaly tentokrát parádně. Nám s Tomem se tentokrát zápas moc nepovedl. Přidali jsme jenom bod, když jsme porazili asi nejslabšího hráče Bursíka.

V dalším utkání hostíme v domácím prostředí lídra naší soutěže a největšího aspiranta na postup družstvo Čejče. Počítáme s tím, že neponechají nic náhodě a postaví proti Kyjovu ty nejlepší hráče s cílem odvézt z Kyjova všechny body. Doufám, že jim jejich záměr zkomplikujeme a soupeře potrápíme.

Závislý zpravodaj MŠ