Kyjov „C“ veze ze Strážnice remízový výsledek

V neděli 10.11. dopoledne jsme přijeli k vedoucímu celku tabulky okresní soutěže, který dosud neztratil žádné body.

Jiskra Strážnice E – Kyjov C  9:9

Sestavy a body:

Strážnice E : Ondřej Pukl 4, Břeský Zdeněk 2, Jamný Pavel 1, Jamný Ondřej 0

Kyjov C : Chimiak Staňa 3, Moudrý Rosťa 3, Jakubčík Franta 2, Kučera Zdeňa 1

Čtyřhry : 2 : 0

Naše již klasická sestava v čele s „ starým lišákem“ Staňou, se soupeře nijak nezalekla a nakonec sahala po vítězství. To se nakonec nekonalo a body za remízu z půdy takového soupeře bereme všemi deseti.

Pukl nás všechny celkem jasně rozstřílel a kromě Staňe, mu nikdo nevzdoroval. Hrál výborně a téměř bez chyb. Břeský si na nás všechny od začátku brousil zuby a sliboval velký boj. Nakonec vše splnil jen částečně, protože Staňa ho smetl ze stolu a Rosťa zataženě také porazil.

Jinak Staňa a Rosťa zahráli standartně a očekávání splnili. Frantovi ke spokojenosti chyběl bod. Musíme pilovat debl, prohrávat na začátku 2 : 0  je nepříjemné a nakonec rozhodlo o utkání.

Do posledních dvouher, za stavu 8 : 8, jsme nastupovali s tím, že nakonec můžeme favorita porazit. Staňa hrál s Jamným a Franta s Břeským. Za takové konstalace jsme cítili výhru. Staňa vyhrál s přehledem a rozhodoval tedy poslední singl. Břeský nakonec dostál svého slibu a Frantu vyloženě ubojoval  a vyhrál. Škoda, že Zdeňa nepředvedl svůj standartní výkon z tréninků a znovu se trápil a utápěl v žužlanině, která mu vůbec nejde, místo razantního leváckého útoku, který tak umí !

Vše probíhalo v příjemné atmosféře, domácím fandili přítomní hráči s vyšších soutěží, takže plichta nakonec asi spravedlivá.

Závislý komentant RM