Céčko Kyjova odehrálo svůj poslední zápas podzimní části

Céčko Kyjova odehrálo svůj poslední zápas podzimní části v předehrávaném utkání ve Svatobořicích – Mistříně „C“ a vyhrálo 15:3. přezimuje tedy na 1. místě tabulky suverénně, bez ztráty bodu.

Utkání nebylo zdaleka tak jednoduché jak napovídá výsledek. Domácí hráči byli velmi namotivováni a odhodlaní Kyjovu zápas co nejvíce zkomplikovat. Jejich odhodlání odnesl nejvíce Moudrý R., který byl 2 krát zaslouženě poražen a nebyl schopen proti tak vyhecovaným soupeřům nic vymyslet.

Ještě že se utkání předehrávalo a bylo možné využít 2 hráčů z Kyjov B, Josefa Pozděcha a Jirku Žídka, kteří potvrdili své kvality i přes nelibost a známého bručení fandy domácích, s přehledem svá utkání vyhráli.

Výbornou formu potvrdila i naše jednička z „C“ Michal Šikuta, který svá utkání, de facto proti celé domácí sokolovně, zvládl na výbornou. Uznání zaslouží většina výborných domácích fandů, včetně bývalého hráče Kyjova, Franty Palána (nestranný).

Ovšem důležitý a výborný byl jediný fanda a hráč Kyjova A, Dušan Kovář, který byl i přes velkou přesilu domácích fandů, velmi slyšet a jeho rady a hecování, některým hráčům Kyjova velmi pomohly. Slivovicu ovšem, jako Svatobořák, nevzal, snad to napraví.

Dočkali jsme se i povzbudivé SMS od Staně Chimiáka z Béčka, tak jako to umí jen on. Děkujeme.