Kyjovské béčko uspělo v Rohatci nad „C“ mužstvem

V neděli dopoledne jsme, stejně jako naše A a C, nastoupili proti družstvu z Rohatce, ale na jeho stolech a nakonec mohli slavit vítězství.

Okresní přebor:

Rohatec C – Kyjov B  6:12

Chyběl Honza Werner a tak byla povolána ,,posila´´ ze Zábřeha – Jara Mikeska.  Osvědčenou dvojici Dominik Vavřínek , Josef Pozděch doplnil ještě Zdeněk Kučera z céčka.

Domácí nebyli také kompletní – Pavel Zelinka nastoupil za béčko Rohatce v Kyjově v OL.

Po čtyřhrách byl stav nerozhodný 1:1. Mikeska – Kučera prohráli 1:3 a Pozděch – Vavřínek zvítězili 3:0.

Po první směně to bylo opět nerozhodně (3:3), když bodovali ve svých prvních utkáních opět Vavřínek a Pozděch.  Kučera i ,,posila´´ prohráli svá utkání 2:3.

Druhé kolo zápasů nám však přineslo 4 body a vedení 7:3.

Ve třetích zápasech  zvítězil po boji Vavřínek s Kubou Rybeckým v pěti setech, zvítězil i Pozděch a Kučera a bylo to 10 : 3. Jediný, kdo prohrál z hostů, byl Mikeska  a to opět 2:3, se Salabou.

V posledních zápasech vyhráli opět svá utkání tahouni béčka Dominik Vavřínek a Josef Pozděch a upravili stav na 12 : 4 pro nás. Zdeněk Kučera pak svůj poslední zápas prohrál a stejně tak i ,,posila´´ prohrála opět 2 : 3 ( 14 : 16 v pátém) a domácí tak upravili stav utkání, které se hrálo v přátelské atmosféře, na 6 : 12.

Výborně zahráli  Dominik a Josef, 2 body překvapivě po dobrém výkonu přidal i Zdeněk, který hravá o soutěž níž. Jara se sice snažil, ale uhrál jen 1 bod a na 3 prohry  2 : 3 se  historie neptá.

Sestavy a body:

Rohatec C – Jakub Rybecký – 2, Petr Salaba – 2, Jara Luzum – 1,  Výmyslický Staňa st. – 0

Kyjov  B – Dominik Vavřínek – 4.5, Josef Pozděch – 4.5, Zdeněk Kučera – 2, Jara Mikeska st. – 1

Příští zápas hrajeme v sobotu 26.10.2019 (14:00) proti Veselí nad Moravou A.

Jelikož nedorazil žádný novinář, report podal Mikin