Béčko si poradilo s oslabeným Veselím „A“

Ve druhém kole okresního přeboru jsme doma přivítali vždy nebezpečné Veselí nad Moravou „A“, ovšem to platí, pokud se veselané sejdou v plné sestavě.

Okresní přebor – 2.kolo (26.9.2020)

Kyjov B – Veselí A 14:4

To se tentokrát nestalo, takže nakonec šlo o hladké a jasné vítězství 14:4. Potrápil nás jen na riziko hrající Dřevojan, kterému když se daří jeho rovné facky, je těžké proti němu cokoliv vymyslet. Což ovšem neplatí, když hraje proti našemu lišákovi Staňovi, protože ten mu dal pocítit jeho vlastní medicínu a zaslouženě vyhrál.

Josef měl chycený záda, tak po dvou vyhraných zápasech pustil Michala, ať okusí úroveň přeboru. Rosťa a Honza uhráli po třech bodech, což nakonec stačilo, i když hra Umšajta jim vůbec nevoněla. Honza se trošku trápil s Konečným, který nezapomněl komentovat téměř každý míček a nejvíc ho dostal dotazem ve třetím setu, „čoveče“ co to máš za potahy, ale nakonec poslední set zvládl s přehledem. Při čtyřhře, do které nastoupil místo Stani Michal, se opět nedařilo dvojici Rosťa- Michal, prohráli podruhé za sebou a měli by s tím něco udělat.

Sestavy a body

Čtyřhry – 1:1

Kyjov B – Josef Pozděch 2, Honza Werner 3, Rosťa Moudrý 3, Staňa Chimiák – 4, Michal Šikuta 1.

Veselí A – Dřevojan 3, Umšajt 0, Konečný 0, Hlahůlek 0