Vydřená výhra v Hodoníně pro „A“ družstvo

Poslední zápas této sezóny jsme po dohodě předehráli v pátek 31.3.2023 v 18:00 na hostující půdě v Hodoníně. Nastoupili jsme v kombinované sestavě s Michalem kvůli absenci stálých hráčů.

Okresní liga (31.3.2023)

SKST PLUS Hodonín „E“ – TJ SOKOL KYJOV „A“ 8:10

Domácí: Hájek P., Kočvara V., Svačina R., Štěrbák L.

Hosté: Dočekal P., Pozděch J., Mořický A., Šikuta M.

Body domácích: Hájek – 3, Kočvara – 2, Štěrbák, Svačina – 1, čtyřhra – 1

Body hostů: Pozděch – 4, Dočekal, Mořický – 2, Šikuta – 1, čtyřhra – 1

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. Já s Alešem jsme si celkem bez problémů poradili s mladou dvojicí Kočvara – Svačina. Naopak naše druhá dvojice Josef – Michal po velkém boji nestačila na soupeře Hájek – Štěrbák.

Utkání bylo po celou dobu velmi vyrovnané. Výborný zápas odehrál Josef, který udolal všechny protivníky a zaslouženě si odvážel 4 body. Mně a Alešovi se podařilo vyhrát pouze dva zápasy. Michal získal jeden bod, který nám zajistil nejtěsnější vítezství. U domácích mladých hráčů byl vidět evidentní herní pokrok. Je vidět, že každodenní trénink nese ovoce.

Všem hráčům bych chtěl poděkovat za příkladnou a bojovnou reprezentaci v celém ročníku. V tabulce jsme nakonec skončili ve středu tabulky na pěkném pátém místě. Já osobně jsem na žebříčku OL skončil na osmém místě, což se mi zatím nikdy nepodařilo. Nutno dodat, že moje forma ke konci soutěže viditělně upadala. Výborný závěr a stoupající forma vynesla Jožkovi krásné 15. místo.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.