Vstup do sezóny „A“ družstvu nevyšel, prohrálo v Vracovem

Tak se po dlouhé době, způsobené Covidem, ozývám se zasvěceným komentářem prvního utkání OL. Zápas se po dohodě s hosty konal v pátek 2.10.2020 v 18:45.

OKRESNÍ LIGA

TJ SOKOL KYJOV A – TJ SOKOL VRACOV z.s. B 2:10

Sestavy

Domácí: Dočekal P., Vavřínek D., Pozděch J., Jakubčík F.

Hosté: Studnička O., Trcala M., Koutný F., Vašík M.

Nastoupili jsme v notně pozměněné sestavě a očekávali jsme velmi těžké utkání. Hosté dojeli v nejsilnější možné sestavě. Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. Nezklamala osvědčená dvojice z okresního přeboru Pozděch – Vavřínek, která porazila velmi dobré a útočně naladěné soupeře Studnička – Vašík. Naopak nově vytvořená dvojice Dočekal – Jakubčík prohrála po dobrém výkonu 0:3 s dvojicí Trcala – Koutný.

Hned od začátku bylo jasné, kdo je favoritem. František i přes nadějný stav 2:0 ve svůj prospěch nakonec prohrál s mladým, perspektivním Studničkou. Jediný bod za domácí vybojoval snadno Dominik s Koutným. Potom už se projevily zkušenosti a herní jistota hostů nabyté v krajské soutěže, kterou všichni hrávali a skóre rychle narostlo na konečných 2:10.

Výsledek sice vypadá hrozivě, ale spoustu setů jsme prohráli v koncovkách, kdy i solidní náskok jsme nedokázali zúročit ve vítezství. Už po prvním kole je vidět, že sezóna bude velmi těžká a náročná.

Kulisa byla tradičně výborná, protože jsme hráli zápas zároveň s probíhajícím tréninkem.

Body domácích: Vavřínek D. – 1, Dočekal, Jakubčík, Pozděch – 0, čtyřhra – 1

Body hostů: Vašík, Studnička – 3, Trcala – 2, Koutný – 1, čtyřhra – 1

V příštím kole 11.10. 2020 v 10:00 nás čeká těžké derby ve Svatobořicích.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.