Remíza kyjovského „A“ mužstva s Rohatcem „B“

Utkání se na žádost domácích odehrálo v netradičním termínu v sobotu 25.1. v 16:30 v hale v Rohatci. Nastoupili jsme v klasické sestavě a chtěli jsme naplnit mírnou roli favorita utkání.

SKST ROHATEC B – TJ SOKOL KYJOV A 9:9

Domácí nastoupili v mírně pozměněné sestavě. Místo Zelinky P. nastoupil Valuch M. A byla to dobrá volba.

Sestavy

Domácí: Chvátal A., Rybecký M., Valuch M., Drábek M.

Hosté: Škoula R., Krakovič P., Kovář D., Dočekal P.

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. Nezklamala osvědčená dvojice Dočekal – Kovář, která po bezchybném výkonu nedala sebemenší šanci dvojici Chvátal – Valuch. Naopak dvojice Škoula – Krakovič nestačila na dvojici Drábek – Rybecký.

Individuálně se konečně dařilo Petrovi, který vybojoval 3 zasloužené body. Standartní výkon podali Dušan a Flexa, kteří si odvezli po dvou bodech. Příliš se nevedlo zkušenému harcovníkovi Rudovi, který dosáhl pouze na bod . Bohužel se nikomu z nás nepodařilo porazit nejlepšího hráče domácích M. Drábka, který své tři pětisetové zápasy dotáhl do vítězného konce.

Zvlášť namále měl s Flexou, který vedl v pátém setu 8:6, bohužel ani tento náskok nestačil. Utkání celkově bylo velmi vyrovnané o čemž svědčí 7 zápasů na 5 setů. Nakonec jsme vybojovali zaslouženou a těžce vydřenou remízu, i když jsme prohrávali 9:7. Tímto nepřesvědčivým výkonem jsme se propracovali na solidní 6. příčku v aktuálním žebříčku okresní ligy.

Body domácích: Krakovič – 3,  Dočekal, Kovář – 2, Škoula – 1, čtyřhra – 1

Body hostů: Drábek – 4, Valuch, Rybecký – 2, Chvátal – 0, čtyřhra – 1

V příštím kole 2.2. 2019 v 10:00 nás čeká zápas vyhrocené derby  se Svatobořicemi. Přijďte se podívat a povzbudit.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.