Porážka mužstva „A“ se Svatobořicemi „A“

Utkání se konalo 27.10.2019 ve 14:00 v sokolovně ve Svatobořicích. Domácí nastoupili v mírně pozměněné sestavě, bez M. Zlámala. Hosté nastoupili taky v pozměněné sestavě, místo D. Kováře jsme povolali mladou perspektivní krev D. Vavřínka.

TJ SOKOL SVATOBOŘICE A – TJ SOKOL KYJOV A

Sestavy

Domácí: Hála J., Firtl R., Synková D., Toman Z.

Hosté: Škoula R., Krakovič P., Vavřínek D., Dočekal P.

Po úvodních čtyřhrách byl stav nerozhodný 1:1.  Nově vzniklá dvojice Vavřínek – Dočekal nedala sebemenší šanci soupeři Hála – Toman. Naopak se nedařilo druhé dvojici Krakovič – Škoula, která prohrála proti domácím Synková – Firtl. Utkání bylo velmi vyrovnané až do stavu 5:5.

Potom se domácím podařilo odskočit na rozdíl 2 bodů a tento náskok se jim ještě podařilo v průběhu zápasu navýšit. Utkání bylo velmi vyrovnané o čemž svědčí 9 zápasů na pět vítězných setů. Bohužel se nám z nich podařilo vyhrát pouhé dva. Z toho je vidět, že jsme totálně propadli v koncovkách.

Bohužel tyto situace jde jen stěží na trénincích natrénovat. Většinou je to pouze o štěstí a lepších nervech. Tentokrát měli domácí daleko lepší nervy a zaslouženě vyhráli. Z hostů zahrál velmi solidní standart Flexa a nováček Dominik. Naopak se vůbec nedařilo zkušeným oporám Petrovi a Rudovi. Je třeba se z této prohry rychle oklepat a neúspěch hodit za hlavu.

Děkujeme za podporu a odborné rady našemu předsedovi Rosťovi, Michalovi, Jožkovi a Jirkovi.

Stav utkání: 11:7

Body domácích: Synková, Firtl, Hála – 3, Toman – 1, čtyřhra – 1

Body hostů: Dočekal – 3, Vavřínek – 2, Krakovič – 1, Škoula – 0, čtyřhra – 1

V příštím kole 3.11. 2019 v 10:00 nás čeká zápas s velmi silným soupeřem z Vracova. Přijďte se podívat a povzbudit.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.