Porážka „A“ mužstva Kyjova od Vracova „B“

Utkání se uskutečnilo v neděli 9.2.2019 v 10:00 ve Vracově. Domácí nastoupili v obvyklé nejsilnější sestavě. My jsme tentokrát jeli v pěti i s posilou z B Dominikem.

TJ SOKOL VRACOV z.s. B – TJ SOKOL KYJOV A 12:6

Sestavy

Domácí: Studnička O., Trcala M., Koutný F., Vašík M.

Hosté: Škoula R., Krakovič P., Kovář D., Dočekal P., Vavřínek D.

Na úvod se nám nepodařilo bodovat ani v jedné čtyřhře. Boj o druhé místo v žebříčku čtyřher mezi dvojicemi Kovář, Dočekal – Koutný, Trcala vyzněl jednoznačně pro domácí dvojici. Po celou dobu jsme si nedokázali poradit s nečitelným servisem Miry, ze kterého domácí dvojice jednoznačně bodovala. Druhá dvojice Škoula – Krakovič též nestačila na dvojici Studnička – Vašík.

Nástup domácích byl zdrcující. Po úvodních dvou kolech vedli 8:0. Je třeba dodat, že pět utkání se hrálo na pět setů a všechny se přiklonily na stranu domácích. V závěru jsme pouze trochu zkorigovali nepříznivý stav na konečných 12:6. Výborný výkon podal benjamínek Dominik, který střídal matadora Rudu a vybojoval dva body ze tří.

Standard proti silnému soupeři odvedl autor článku Flexa. Dušan a Petr dosáhli pouze na jeden bod. Náš výkon i přes porážku nebyl špatný. Bohužel jsme doplatili na velmi špatné koncovky v pátých setech. Vypovídá o tom sedm prohraných pětisetových zápasů z celkových devíti. V aktuální tabulce OL se momentálně nacházíme na solidní 7. pozici, čeká nás však série tří velmi těžkých utkání s celky, které jsou na prvních třech místech tabulky okresní ligy.

Body domácích: Vašík, Koutný – 3, Trcala, Studnička – 2, čtyřhra – 2

Body hostů: Dočekal,  Vavřínek – 2, Kovář, Karkovič – 1, Škoula – 0, čtyřhra – 0

V příštím kole 16.2. 2019 v 10:00 nás čeká zápas s druhým celkem OL z Vacenovic.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.