Mužstvo „A“ zdolalo béčko Rohatce

Utkání se hrálo tradičně v 10:00 na půdě domácích. Nastoupili jsem v klasické sestavě a chtěli jsme potvrdit mírnou roli favorita utkání.

TJ SOKOL KYJOV A – SKST ROHATEC B

Sestavy

Domácí: Škoula R., Krakovič P., Kovář D., Dočekal P.

Hosté: Chvátal A., Rybecký M., Zelinka P., Drábek M.

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. Nezklamala osvědčená dvojice Dočekal – Kovář, která po velkém boji dokázala porazit dvojici Drábek – Rybecký. Byl to hodně utrápený výkon s velkým množstvím laciných chyb od obou domácích hráčů.

Naopak se dvojici Škoula – Krakovič nepodařilo dotáhnout do vítězného konce utkání ve kterém vedli v pátem setu 10:8. Utkání celkově bylo velmi vyrovnané o čemž svědčí 6 zápasů na 5 setů. Bohužel se nám podařilo vyhrát pouze dva, jinak mohl být výsledek jednoznačnější. Individuálně se dařilo Dušanovi a Rudovi, kteří prohráli pouze s nejlepším hráčem hostů M. Drábkem.

Na tohoto hráče s vynikajícím forhendovým topspinem nenašel recept nikdo z domácích, i když Dušan měl mečbol v pátém setu za stavu 11:10. Byl to výborný oku lahodící zápas z obou stran. Petr s Pavlem přidali každý další 2 body a o výsledku nebylo pochyb. Tímto výkonem jsme se propracovali na výbornou 4. příčku v aktuálním žebříčku okresní ligy.

Kulisa byla tradičně výborná i když trochu hlučná, protože jsme hráli zápas zároveň s družstvem C, který hrál také s družstvem Rohatec D.

Stav  utkání: 11:7

Body domácích: Kovář,  Škoula – 3 body,  Dočekal, Krakovič – 2 body, čtyřhra – 1

Body hostů: Drábek – 4, Zelinka – 2, Chvátal, Rybecký – 0, čtyřhra – 1

V příštím kole 27.10. 2019 ve 14:00 nás čeká zápas vyhrocené derby  se Svatobořicemi.