Kyjov A uspěl v předehrávce v Čeložnicích

Utkání se předehrávalo ve čtvrtek 4.10.2018 v 19:00 na půdě domácích. Oba celky nastoupily v nejsilnější možné sestavě.

Utkání se od začátku vyvíjelo velmi špatně, bo jsme prohráli obě čtyřhry. Ani jsme se nenadáli a bylo to 2:0. Po první sérii dvouher byl stav 4:0 pro domácí a viděli jsme to tak na 13:5. Trochu žil do krve nám vlila další série dvouher, které jsme obě vyhráli.

Dušan po velmi vyrovnaném utkání s Jakubíčkem. Po další sérii dvouher to už bylo veselejší. Stav 5:5. Přichází další série dvouher, které jsme obě vyhráli a stav se změnil na 5:7. Domácí ovšem v další sérii srovnali na 7:7. Zejména je škoda utkání Dočekal – Hering, když hráč Kyjova Dočekal nebyl schopen proměnit vedení 2:0 na sety a 6:2 ve třetím ve vítězství.

Měl by se z toho chlapec poučit. Trestuhodná prohra. V další sérii se stav vyhoupl na 8:8 a utkání bylo otevřené. Dušan zápas s Heringem zvládl vynikajícím způsobem a bez problémů vyhrál. Stav 8:9. Poslední zápas Jakubíček – Dočekal byl pouze pro silně odolné jedince. Bylo to 2:2 na sety a hrál se rozhodující.

Nervově vypjatý zápas nakonec s velkým štěstím ovládl hostující hráč, když odvrátil 3 mečboly a překvapivě po špatném úvodu dovedl hostující mužstvo k zaslouženému vítěství. Velmi dobrou (téměř domácí) kulisu obstarali Denis, Rosťa a Michal. Za což jim patří dík.

SKST Čeložnice A – TJ Sokol Kyjov A 8:10

Zápis z utkání – ZDE.

Sestavy

Domácí: Hering R., Jakubíček V., Kojecký J.,  Kalod R.

Hosté: Škoula R., Krakovič P., Kovář D., Dočekal P.

Body

Domácí: Hering – 2, Kalod – 3, Jakubíček – 1, Kojecký – 0, obě čtyřhry

Hosté: Dočekal, Kovář, Škoula po 3 bodech, Krakovič – 1

V příštím kole 14.10. 2018 od 10:00 hodin nás čeká na domácí půdě Jiskra Strážnice D.

Přijďte povzbudit.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.