Debakl „A“ mužstva v Ratíškovicích

Utkání se odehrálo v Ratiškovicích. Domácí nastoupili v nejsilnější možné sestavě. Hosté nastoupili v klasické sestavě. Už před zápasem jsme tušili, že nás nečeká lehké utkání. Ovšem neočekávali jsme takový debakl.

SK BANÍK RATÍŠKOVICE B – TJ SOKOL KYJOV A

Sestavy

Domácí: Hrbáček M., Hrubý O., Kordula J., Jakubíček V.

Hosté: Škoula R., Krakovič P., Kovář D., Dočekal P.

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. Nezklamala osvědčená dvojice Dočekal – Kovář, která celkem hladce porazila dvojici Jakubíček – Hrubý. Druhé dvojici se nedařilo a prohrála 3:1.

Utkání bylo od samého začátku jednoznačné a domácí potvrzovali vysokou kvalitu a velmi vyrovnaný tým na vysoké úrovni. Jediný bod se podařilo po velké bitvě vybojovat veteránovi Rudovi s Jakubíčkem. Totálně zklamali ostatní hráči. Těžko se nachází slova a špatně se takový zápas hodnotí.

Domácí byli v koncovce vždy o něco lepší. O tom svědčí 20 setů, které jsme prohráli s výsledkem 9 a vyšším. V součtu se jedná o téměř o 4 pětisetové  utkání. Musíme se snažit hodit tento debakl za hlavu. V závěru zápasu už nám chyběla touha po vítězství a vládla poraženecká nálada.

V tabulce OL jsme klesli na 10. místo. Do příštího zápasu musíme zvýšit bojovnost, zahodit poraženeckou náladu a musíme se pokusit vstát z popela jako bájný Fénix.

Stav  utkání: 16:2

Body domácích: Hrubý, Kordula, Hrbáček – 4, Jakubíček – 3, čtyřhra – 1

Body hostů: Škoula – 1, Dočekal, Kovář, Krakovič – 0, čtyřhra – 1

V příštím kole 8.12.2019 nás čeká velmi důležitý zápas s SKST Hodonín. Přijďte se podívat a povzbudit.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.