Áčko doma nestačilo na zkušenější Vracov

Utkání se hrálo tradičně v neděli 3.11.2019 v 10:00 na půdě domácích. Nastoupili jsme v klasické sestavě a očekávali jsme velmi těžké utkání. Hosté dojeli v nejsilnější možné sestavě.

TJ SOKOL KYJOV A – TJ SOKOL VRACOV z.s. B

Sestavy

Domácí: Škoula R., Krakovič P., Kovář D., Dočekal P.

Hosté: Studnička O., Trcala M., Koutný F., Vašík M.

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. Nezklamala osvědčená dvojice Dočekal – Kovář, která porazila velmi dobré  a útočně naladěné soupeře Studnička  – Vašík. Naopak dvojice Škoula – Krakovič prohrála po velmi vyrovnaném pětisetovém utkání 2:3.

Utkání bylo vyrovnané pouze do stavu 2:2. Potom už se projevily zkušenosti a herní jistota hostů nabyté v krajské soutěže, kterou všichni hráli ještě minulý rok a skóre rychle narostlo na 2:8. V závěru utkání jsme pouze výsledek mírně korigovali na konečných 6:12.

Individuálně svůj standart proti silnému soupeři odvedli pouze Dušan a Pavel. Ruda po minulém nepovedeném výkonu podal bojovný a zlepšený výkon, který však bohužel stačil pouze na bod. Naopak se vůbec nedařilo Petrovi, který prohrál všechny svoje utkání. V tabulce se momentálně nacházíme na solidní 6 pozici, čeká nás však série velmi těžkých utkání s celky z čela tabulky.

Kulisa byla tradičně výborná, protože jsme hráli zápas zároveň s družstvem C, který hrál důležité utkání s družstvem Lužice B.

Stav  utkání: 6:12

Body domácích: Dočekal,  Kovář – 2 body,  Škoula – 1, Krakovič – 0 body, čtyřhra – 1

Body hostů: Vašík – 4, Trcala – 3, Studnička, Koutný – 2, čtyřhra – 1

V příštím kole 10.11. 2019 v 10:00 nás čeká zápas s druhým celkem OL ve Vacenovicích.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.