„A“ mužstvo vybojovalo důležitou výhru

Utkání se hrálo v neděli 6.1.2018 v 10:00 na půdě domácích. Domácí nastoupili bez nejlepšího žebříčkového hráče D. Kováře, který se potýká se zdravotními problémy. Místo něho nastoupil J. Pozděch.

TJ SOKOL KYJOV A – SK ST ČELOŽNICE A

Domácí: Hering R., Jakubíček V., Kojecký J.,  Kalod R.

Hosté: Škoula R., Krakovič P., Pozděch J., Dočekal P.

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. Dočekal – Pozděch nestačil na jednu z nejlepších dvojic okresní ligy Kalod – Hering a zaslouženě prohrál. Stav byl dlouho vyrovnaný až do stavu 4:4, kdy se hostům podařilo odskočit na 4:7.

V tuto chvíli by jsme na naši výhru nevsadili ani korunu. Zvlášť když se příliš nedařilo P. Krakovičovi. Od tohoto momentu se nám podařilo velkolepý obrat na konečný výsledek 10:8, když prohrál pouze R. Škoula. Nutno vyzdvihnout bojovný výkon „náhradníka“ J. Pozděcha, který překvapivě porazil žebříčkově daleko lépe postavené hráče (Heringa a Kaloda).

Celkově bych chtěl vyzdvihnout bojovný výkon všech hráčů, kdy se každý hráč svým dílem podílel na celkovém překvapivém vítezství. Po překvapivém zaváhání Ratiškovic s Lužicemi jsme v tabulce poskočili na 3. místo.

Také bych chtěl poděkovat za dobrou kulisu, kterou obstarali Rosťa, marod Dušan, Michal a bývalý hráč Zdeněk D. Za což jim patří velký dík.

Stav utkání: 10:8

Body domácích: Hering – 0, Kalod – 2, Jakubíček – 3, Kojecký – 2, čtyřhra – 1

Body hostů: Dočekal – 3, Krakovič, Škoula, Pozděch po 2 bodech, čtyřhra – 1

V příštím kole 12.10. 2018 v 10:00 nás čeká zápas ve Strážnici.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.