„A“ mužstvo veze překvapivé vítězství z Hodonína

Utkání se na žádost domácích předehrávalo ve čtvrtek 10.10.2019 v 18:00 v hale Slovanu Hodonín. Domácí nastoupili v mírně oslabené sestavě, bez R. Bohunského. Hosté nastoupili v klasické sestavě.

TJ SLOVAN HODONÍN B – TJ SOKOL KYJOV A

Sestavy

Domácí: Salajka M., Král J., Vacenovský P., Varmuža M.

Hosté: Škoula R., Krakovič P., Kovář D., Dočekal P.

Po úvodních čtyřhrách byl stav nerozhodný 1:1.  Osvědčená dvojice Dočekal – Kovář tentokrát na bod nedosáhla. Prohrála po tuhém boji 3:2 s dvojicí Král-Salajka.

Naopak se dařilo druhé dvojici Krakovič – Škoula, která vyhrála bez ztráty setu proti soupeři Varmuža – Vacenovský. Utkání bylo velmi vyrovnané až do stavu 6:6.

Potom se nám podařilo uhrát sérii 6 vítězství a dotáhli jsme zápas k překvapivému a zaslouženému vítězství. Výborný výkon podal autor tohoto článku, kterému se podařilo dosáhnout na všechny čtyři body. Přidali se i ostatní a zrodil se výborný výsledek.

Hosté prohru s námi velmi těžce nesli a hledali chyby všude možně, jenom ne u sebe. Myslím, že hráči jejich úrovně by měli sportovně přiznat, že tentokrát nezahráli dle svých možností.

Děkujeme za podporu a odborné rady našemu předsedovi Rosťovi.

Stav  utkání: 6:12

Body domácích: Král – 3, Salajka, Vacenovský po 1 bodu, Varmuža – 0, čtyřhra – 1

Body hostů: Dočekal – 4, Kovář  – 3, Krakovič, Škoula po 2 bodech, čtyřhra – 1

V příštím kole 20.10. 2019 v 10:00 nás čeká zápas s „relativně slabším“ soupeřem z Rohatce. Přijďte se podívat a povzbudit.

Nezávislý odborný zpravodaj Flexa z A.

Je třeba zdůraznit, že hráči Kyjova zvládli zápas po taktické stránce na výbornou a nenechali se rozhodit nemístnými průpovídkami hráčů Hodonína, jako např: netvoříš hru, příliš se povzbuzuješ, nerozumíš pincu, atd. Nutno podotknout, že ne všichni se tak snížili, Král byl férový a nakonec výborný výkon Kyjova uznal i Salajka.

Závislý komentant RM