Víkendový přehled výsledků

Přinášíme přehled víkendových zápasů kyjovských mužstev v okresních soutěžích stolního tenisu. Vítězství zaznamenalo pouze „C“ mužstvo, „B“ tým bere bod a „A“ zaknihovalo porážku.

B tým předehrával své utkání kvůli pohřbu Karla, už ve čtvrtek 10.1.2019 v 18,00 hod., místo doma, na půdě soupeře v Lužicích B. Soupeři patří i tak díky za umožnění změny termínu.

Byli jsme přivítání v herně „suterén“ s teplotou jistě nad 30 st. Nicméně sestava Pozděch, Werner, Žídek, Moudrý chtěla naplno bodovat, což se ji nepodařilo.

S prostředím a soupeři  se nejlépe vypořádal Josef Pozděch a Honza Werner. Remízový bod zajistil Jirka Žídek. Naopak s velkými ambicemi nastoupivší Moudrý, odešel nakonec zklamán s velkou nulou na kontě a doufáme velkou pokorou k hráčům a soutěži.

Jeho hra postrádala všechno, co má hráč okresního přeboru mít. Díky tomuto zaváhání jsme uhráli jen bod za remízu 9:9.

Body: Pozděch  4, Werner  3, Žídek 1, Moudrý 0. Čtyřhry 1:1. Zápis z utkání – ZDE.

Díky skalnímu fandovi Michalovi za povzbuzování.

A tým prohrál své přeložené utkání na sobotu 12.1.2019 už v 9,00 ve Strážnici D. Brzké ranní utkání zvládli lépe domácí 10:8. Body Kyjova: Dočekal – 3,  Krakovič, Škoula – 2, Pozděch – 1. Kyjovským by asi lépe vyhovovalo noční utkání.

Zápis z utkání – ZDE. Report z utkání  – ZDE.

C tým hrál v neděli 13.1.2019 ve 14,00 hod.,své první letošní utkání na půdě Vracov D. Neponechali jsme nic náhodě a do Vracova jeli v nejsilnější sestavě Pozděch, Kučera, Žídek, Moudrý s obavou, že soupeř může zařadit do sestavy velmi silné hráče. Nakonec se tak nestalo a vyhráli jsme s přehledem 2:16.

Body Pozděch 4, Moudrý 4, Kučera 3, Žídek 3, Čtyřhry 0:2. Zápis z utkání – ZDE.

I za podpory našeho nehrajícího kapitána Michala ( marod), jsme do odvet, vstoupili úspěšně.