Další víkend stolního tenisu přinesl Kyjovu nějaké body

O uplynulém víkendu na body nedosáhlo pouze „A“ mužstvo, které prohrálo v Ratíškovicích. „Béčko“ vybojovalo proti remízu a „C“ tým bral plný počet bodů.

„A“ – tým absolvoval utkáni okresní ligy v oslabené sestavě v Ratíškovicích B a prohrál 12:6. Body Kyjova: Krakovič – 3, Škoula – 2, Mikeska – 0, Werner – 0. Čtyřhry: 1:1

Zápis z utkání  – ZDE.

„B“ – tým v okresním přeboru přivítal v derby, Svatobořice A. Velmi nervózní utkání nakonec skončilo remízou 9:9. Hosté přijeli ve velmi silné sestavě, proti loňsku, posílení o bratry Hálovi.

Domácí Kyjov B překvapil soupeře, který si přijel pro vítězství, velmi odpovědnou hrou a přístupem k utkání, kdy se nenechali rozhodit slovními přestřelkami některých hráčů Svatobořic ve smyslu: mastné míčky, podání z ruky, hluční fandové atd.

Zejména Josef Pozděch a Dominik Vavřínek podali nadprůměrný výkon, proti tabulkově výše postaveným soupeřům. Body domácích: Pozděch – 3, Vavřínek – 3, Mikeska – 1, Werner – 2, Chimiak – 0. Čtyřhry 0:2

Zápis z utkání  – ZDE.

„C“ – tým v okresním základu absolvoval utkání ve Veselí n/Moravou C. Kyjov neponechal nic náhodě a přijel v silné sestavě a soupeře porazil jednoznačně 18:0. Body Kyjova: Pozděch – 4, Šikuta – 4, Jakubčík – 4, Moudrý – 4. Čtyřhry 0 : 2.

Zápis z utkání  – ZDE.